10týdenní akční plán, JAK  EXPLOZIVNĚ ZVÝŠIT Váš příjem

Nižší zisk…nižší tržby…obavy z budoucnosti? Máme pro vás konkrétní plán a nástroje, které Vám pomohou zdvojnásobit váš byznys. Nemusíte se nic učit, ani vymýšlet nic nového, stačí jen plnit akční plán krok za krokem. 

tři TAJEMSTVÍ K RYCHLÉMU PŘIZPŮSOBENÍ a růstu

1. tajemství – NOVÉ strategiE

Každá firma, která „zaspí“ změny na trhu, riskuje bankrot. Toto pravidlo platí pro malé firmy i giganty. Pokud však najdete způsob, jak se rychle naučit a implementovat nové strategie ve vašem podnikání, můžete snadno a rychle překonat konkurenci a zaujmout její místo na trhu. Dnes máte před sebou unikátní šanci získat 238 nejlépe fungujících strategií současnosti, které můžete snadno implementovat díky speciální akcelerované metodice. 

2. tajemství – chytré nástroje

Krize neodpouští žádné chyby a tvrdě ukazuje všechny slabosti vašeho podnikání. Chcete-li přežít a během krize dokonce růst, potřebujete co nejrychleji začít používat CHYTRÉ PÁKOVÉ NÁSTROJE. Jsou to takové nástroje, které vám umožní získat mnohonásobně více výsledků z každé akce. Bez těchto nástrojů je nemožné do vašeho podnikání zavést nové strategie. A vy dnes máte před sebou možnost, jak získat ZDARMA kompletní sadu těchto nástrojů pro automatizaci prodeje, přilákání nových zákazníků a opakovaných prodejů.

3. tajemství – multiplikační růst

Pracovat méně a vydělávat více, nezní to fantasticky? Za tímto tajemstvím stojí něco, co Einstein nazval nejmocnější silou ve vesmíru. Je to princip složeného úrokování neboli tzv. multiplikační efekt, který umožňuje s minimálním úsilím několikanásobně urychlit nárůst vašeho zisku. Stačí vylepšit 5 speciálních oblastí vašeho byznysu pouze o 15 % a díky multiplikačnímu efektu se vaše podnikání zdvojnásobí. A vy již za chvíli objevíte, jak tuto speciální metodu, která se jmenuje PROFIT METHOD™, ​​co nejrychleji aktivovat.

CO TO JE PROFIT METHOD™

238 nejefektivnějších byznysových strategií současnosti 

Profit Method™ je transformační mentoringový program pro všechny typy byznysů. Program je postaven na speciálním systému „Micro Learning by Doing“ – 20 % trénink / 80 % praxe, a je vytvořen pro podnikatele, kteří nemají čas na hodiny seminářů a školení. Neobsahuje ani gram tuku navíc, žádnou prázdnou omáčku. Připravené šablony a checklisty vám umožní okamžitě použít kteroukoliv z 238 vybraných strategií a zkušení mentoři jsou vám vždy k dispozici. Není tak potřeba vymýšlet nic složitého ani nic nového, prostě stačí jen jít krok za krokem a plnit váš akční plán.

KDO JE AUTOREM PROFIT METHOD™

Když dáte dohromady špičkové byznysové mozky, začnou se dít kouzla…

Profit Method™ vznikl na základě více než 115 let kombinovaných zkušeností zakladatelů Business Nation® v oblasti prodeje, marketingu, vedení firem, financí či práva. Aktuálně je celý program přeložený do 5 světových jazyků a používají ho podnikatelé ve Francii, Belgii, Lucembursku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Polsku, Česku, Slovensku, Rusku, Kazachstánu i Ukrajině a již brzy se přidají i další země po celém světě.

Pavel patří k předním světovým marketérům. Za celou jeho kariéru pracoval pro velké značky jako Toyota, Lexus, ČSA, ale i pro stovky malých podnikatelů. Jeho vzdělávacími programy prošlo už více než 20.000 podnikatelů. Je autorem mnoha multimilonových značek a drží titul nejúspěšnější online kampaně v ČR za rok 2017 a 18. Jeho projekty se prodávají na velkých světových trzích jako USA či Rusko. Pavlovi se jako jednomu z mála u nás podařilo prosadit i v zahraničí, kde přednášel na odborných konferencích například v Rusku či Asii.

Pavel Hrdlička
zakladatel BusinessNation®

Během jeho 28letého působení v oblasti obchodu a marketingu dosáhl se svými týmy přes 5 miliard Kč v prodejích. Osobně a se svými týmy vyškolil přes 17.000 obchodníků, manažerů a ředitelů. Jeho týmy přispěly k rekordním prodejům společnosti Zepter v České a Slovenské republice. Osobně a prostřednictvím vybudované sítě provedl desítky úspěšných uvedení produktů na náročné trhy střední Evropy. Petr přednášel na konferencích nejen v ČR/SR, ale také v Rusku, Monte Carlu, Polsku, Egyptě.

Petr Havel
zakladatel BusinessNation® ČR

Alexandre je jedním z předních evropských expertů v oblasti obchodního práva, financí a nemovitostí. Má více než 20 let zkušeností s projekty po celé Evropské unii v úhrnné hodnotě přes 500 milionů EUR.

Alexandre Levinski
zakladatel BusinessNation® France&Germany

V byznysovém světě se pohybuje již více než 25 let. Pracoval pro velké společnosti jako Coca-Cola, ale i pro malé podniky. Jeho špičková expertiza v oblasti daní, účetnictví a managementu ho přivedla k vybudování úspěšné společnosti, která pomáhá stovkám malých i středních firem.

Wojciech Majewski
zakladatel BusinessNation® Poland

Vladimir má více než 15 let zkušeností v mezinárodním obchodu, které završil postem viceprezidenta Evropské hospodářské komory v Bruselu. Má za sebou mnoho úspěšných internetových projektů, mezi které patří i jeden z největších e-commerce portálů v Evropě.

Vladimir Shadura
zakladatel BusinessNation® Russia

JAK FUNGUJE PROFIT METHOD™…..5 x 15 % = 100 %

V pozadí se skrývá něco, co Einstein nazval největší silou ve vesmíru

Profit Method™ dokáže způsobit revoluci v jakémkoli podnikání. Unikátní metodika usnadňuje aplikaci všech strategií, a to i bez marketingových zkušeností. Systém se zaměřuje na 5 klíčových oblastí ve vašem podnikání, ve kterých se stačí zlepšit o pouhých 15 %, a díky multiplikačnímu efektu se váš byznys zdvojnásobí. Jednoduše malé změny, které poskládáte na sebe, mají dramatický dopad a okamžitě přinášejí hmatatelné výsledky.

ZA JAK DLOUHO AKTIVUJETE PROFIT METHOD™

Masivní změny ve vašem podnikání jen za pár minut denně

Aktivovat celý systém trvá celkem 10 týdnů. Máte k dispozici 5 modulů, z nichž každý obsahuje 10 kroků, vždy jeden krok na jeden pracovní den. Jeden modul tak aktivujete za 2 týdny. Každý z těchto kroků Vám zabere cca. 15-20 minut denně. Denně si vyhradíte pár minut, a již za pár týdnů uvidíte masivní změny ve vašem podnikání. Součástí jsou i checklisty a strategické mapy, které vám pomůžou každý blok aktivovat, tak abyste na nic nezapomněli. Máte tak vždy dokonalý přehled a přesně víte, co udělat v dalším kroku.

CO VŠECHNO ZÍSKÁTE V PROFIT METHOD™

 238 ziskových strategií, které navždy změní vaše podnikání + mnohem víc

i

Unikátní Know-how pro zvýšení prodeje a zisků

w

Podpora mentorů po dobu 12 měsíců

Přístup na platformu BN po dobu 12 měsíců

Transformační program trvající celkem 10 týdnů

l

50 speciálních akčních bloků s úkoly

238 ziskových strategií s pokyny

Z

Strategické mapy a kontrolní checklisty

Modul pro zvýšení marže (10 akčních bloků)

Modul pro zvýšení prodejů (10 akčních bloků)

Modul pro získání nových kontaktů (10 akčních bloků)

Modul pro zvýšení konverzí (10 akčních bloků)

Modul pro zvýšení produktivity (10 akčních bloků)

1. MODUL MARGIN MAKER™

Vyšší marže o + 15 %

 Tento modul vám pomůže udělat dvě zásadní věci:  1. Ukáže vám, jak daleko lépe prezentovat hodnotu, kterou nabízíte svým zákazníkům, 2. Díky daleko vyšší vnímané hodnotě si budete schopni naúčtovat vyšší ceny za vaše produkty a služby. To znamená daleko větší marže… A protože podnikání není o tom, kolik prodáte, ale o tom kolik si necháte, tak vyšší ceny vám umožní ponechat si mnohem víc. Tuto dodatečnou marži budete moci využít k růstu své firmy. Nejen o 15 %, ale o mnohem více.

R

1.1 POZICE PRÉMIOVÉ HODNOTY

R

1.2 TECHNIKA TOTÁLNÍ NABÍDKY

R

1.3 DEMONSTRACE NÁVRATNOSTI

R

1.4 IDENTIFIKACE SKRYTÉHO BENEFITU

R

1.5 VALUACE NABÍDKY

R

1.6 PŘEDLOŽENÍ DŮKAZU

R

1.7 CENOVÁ PERSPEKTIVA

R

1.8 PRÉMIOVÉ CENOVÉ STRATEGIE

R

1.9 11 PSYCHOLOGICKÝCH CENOVÝCH TRIKŮ

R

1.10 JAK NAVÝŠIT SVÉ CENY

2. MODUL SALES BOOSTER™

Vyšší prodeje o + 15 %

Tento modul vám pomůže zvýšit příjem, který generujete od každého zákazníka. Je zaměřený na tři hlavní aspekty marketingu a prodeje. Když zvětšíte velikost každého nákupu, zvýšíte frekvenci těchto nákupů a nakonec prodloužíte dobu, kdy od vás zákazník nakupuje, tak se účinky těchto tří operací multiplikují a přispějí k výraznému zvýšení příjmu a k ještě výraznějšímu navýšení zisku: nejméně o 15 % a mnohem více.

R

2.1 RYCHLÝ START

R

2.2 JAK PRACOVAT S UPSELLEM

R

2.3 JAK EFEKTIVNĚ VYUŽÍT BUNDLOVÁNÍ

R

2.4 JAK AKTIVOVAT CROSS-SELL

R

2.5 JAK VYUŽÍT PRODEJNÍ BACK-END

R

2.6 JAK PŘIMĚT ZÁKAZNÍKY SE VRÁTIT

R

2.7 ZVYŠOVÁNÍ FREKVENCE NÁKUPŮ

R

2.8 PŘEDPLATNÉ, ČLENSTVÍ A KONTINUITA

R

2.9 PRODLOUŽENÍ ŽIVOTNOSTI ZÁKAZNÍKA

R

2.10 REAKTIVACE SPÍCÍCH ZÁKAZNÍKŮ

3. MODUL LEAD GENERATOR™

Více kontaktů a návštěvníků o +15 %

Bez ohledu na to, co ve vašem podnikání označujete jako „Leady“, tak Lead Generator™ je tu od toho aby Vám umožnil maximalizovat jejich přísun.  Pomůže vám trvale zvýšit počet potenciálních zákazníků, obchodních příležitostí, kontaktů či návštěvníků. Je to vysoce strategický přístup k získání více leadů tím, že děláte to, co již znáte, a vylepšujete to: tedy laserově zaměřujete, zesilujete a znásobujete své úsilí. Navíc k tomuto mixu přidáte kombinace těch nejefektivnějších taktických postupů pro získávání nových kontaktů.

R

3.1 RYCHLÝ START

R

3.2 STRATEGIE MNOHONÁSOBNÝCH PILÍŘŮ

R

3.3 JAK VYUŽÍT STRATEGICKÉ PARTNERSTVÍ

R

3.4 DOPORUČENÍ OD ZÁKAZNÍKŮ, VIRÁLNÍ MARKETING, SOUTĚŽE

R

3.5 STRATEGICKÝ OBSAHOVÝ MARKETING

R

3.6. OPTIMALIZACE PRO VYHLEDÁVAČE

R

3.7 PPC REKLAMA PODLE „TEPLOMĚRU“

R

3.8 SOCIÁLNÍ SÍTĚ

R

3.9 JAK EFEKTIVNĚ VYUŽÍT PR

R

3.10 NEUROCONVERSION MAGNET NA KONTAKTY

4. MODUL CONVERSION ENGINE™

Vyšší KONVERZE MINIMÁLNĚ o + 15 %

Díky Margin Makeru jste zapracovali na zvýšení vnímané hodnoty vaší nabídky, takže si teď můžete účtovat prémiovou cenu, máte v pozadí aktivovaný Sales Booster, získali jste nažhaveného zájemce do vaší firmy díky Lead Generator a teď je na čase zapnout konverzní motor a udělat vše proto, abyste prodej dotáhli do úspěšného konce. Konverzní poměr je zásadním ukazatelem toho, jak efektivní je váš prodejní proces a my pro vás máme skvělé strategie, jak tento proces v co nejkratší době vylepšit.

R

4.1 RYCHLÝ START (METRIKY)

R

4.2 OTÁZKA ZA MILION

R

4.3 PŘEVRÁCENÁ PRODEJNÍ PYRAMIDA

R

4.4 AKTIVACE UNIKÁTNÍHO MECHANISMU

R

4.5 STRUKTURA PRODEJE - PROBLÉM

R

4.6 STRUKTURA PRODEJE - ŘEŠENÍ

R

4.7 STRUKTURA PRODEJE - DŮKAZ

R

4.8 STRUKTURA PRODEJE - URGENCE

R

4.9 STRUKTURA PRODEJE - NÁMITKY

R

4.10 PRODEJNÍ FOLLOW-UP

5. MODUL PRODUCTIVITY STACKER™

Vyšší produktivita MINIMÁLNĚ o +15 %

V tomto modulu získáte konkrétní postupy a nástroje pro zvýšení produktivity, takže budete schopni každý den dotáhnout do konce ty nejdůležitější věci ve vašem byznyse a hlavně se zaměřit na činnosti, které mají největší vliv na váš zisk. Ukáže vám, jak transformovat jakýkoli proces ve vaší firmě na zdokumentovaný, opakovatelný a konzistentní postup, který téměř každý váš zaměstnanec může použít k dosažení stejných výsledků. To znamená, že když změníte nějaký proces ve své firmě na systém, nebudete to již muset dělat sami a získáte spoustu volného času.

R

5.1 RYCHLÝ START

R

5.2 NOVÝ ZPŮSOB PŘEMÝŠLENÍ

R

5.3 ORIENTACE NA OSOBNÍ VÝKON

R

5.4 PRÁCE S ÚKOLY POMOCÍ „PM7“

R

5.5 UDRŽITELNÁ VÝKONNOST: NÁSTROJE A TIPY

R

5.6 EFEKTIVNÍ DELEGOVÁNÍ

R

5.7 SYSTEMATIZACE VAŠEHO BYZNYSU

R

5.8 ZJIŠŤOVÁNÍ KROKŮ PRO SYSTEMATIZACI

R

5.9 VIZUÁLNÍ DOKUMENTACE A CHECKLISTY

R

5.10 MERLINOVA METODA

PLATFORMA BUSINESS NATION® 2.0

Buďte pravidelně v kontaktu s těmi nejlepšími

Celý systém je dostupný na platformě Business Nation®, což je úplně nový a revoluční způsob, jak vést akční transformační programy jako PROFIT METHOD™. Součástí platformy je i privátní komunita, kde máte všechna tréninkové videa a akční materiály. Můžete být samozřejmě v kontaktu s ostatními členy komunity, vytvářet vlastní zájmové skupiny a fóra. Je to v podstatě takový privátní Facebook pro podnikatele, který obsahuje to nejlepší know-how na zvyšování zisků, a přitom vám dává skvělé možnosti networkingu.

MOBILNÍ APLIKACE BUSINESS NATION®

Kompletní PROFIT METHOD™ ve vaší kapse

Již brzy spustíme zcela novou mobilní aplikaci, která vám umožní mít všechny podklady z programu PROFIT METHOD™ včetně veškeré funkcionality naší platformy přímo ve vašem mobilním telefonu či tabletu. Videa, checklisty, vaše poznámky, strategické mapy a hlavně přístup k mentorům a ostatním členům komunity tak máte vždy v pohodlí u sebe a můžete tak procházet programem kdykoliv a kdekoliv, třeba i na vaší oblíbené pláži.

CENA PROFIT METHOD™

Jaké by to bylo vydělat díky vašemu podnikání 2x, 3x, 4x… tolik?

Takže teď přichází to klíčové, kolik vlastně PROFIT METHOD™ stojí?  Každý podnikatel ví, že v podnikání neexistuje pojem „drahý/levný“, ale pouze „ziskový / neziskový“. Správná otázka tedy zní: kolik peněz vám implementace PM přinese? Odpověď: Garantujeme, že pokud implementujete alespoň 1 z 5 modulů, vaše investice se během několika měsíců mnohonásobně vrátí. Kolik byste tedy měli investovat?  Máte na výběr tři možnosti: buď to uděláme za vás, nebo společně s vámi, nebo vás naučíme, jak to udělat. 

1. PROFIT METHOD™ NA KLÍČ

2. PROFIT METHOD™ COACHING

3. PROFIT METHOD™ MASTER GROUP

PROFIT METHOD™ NA KLÍČ od 250 000 KČ

Osobně aktivujeme celý systém přímo u vás ve firmě

Tato možnost je nejdražší a není určena pro každého. Hlavní podmínkou pro získání této varianty je obrat společnosti od 10 milionů Kč/rok. Cena služby je rozdělena na dvě části. Záloha ve výši 250.000 Kč po podpisu smlouvy a poté 10 % ze zvýšeného zisku po dobu 12 měsíců od implementace. Naši experti osobně nastaví všechny klíčové strategie přímo u vás ve firmě. Smluvně garantujeme výsledek, jinak vám vrátíme 100 % vynaložených prostředků. Získáte také přístup ke kompletnímu programu a podpoře od našich mentorů. Přístup na platformu a podpora mentorů v online chatu je vám k dispozici po dobu 36 měsíců.

PROFIT METHOD™ COACHING

VÁŠ Osobní COACH vám pomůže celý systém aktivovat

Mentoringový program + individuální coaching. VIP varianta Profit Method™ VIP je určena těm, kteří chtějí dokončit celý 10týdenní program s individuální podporou zkušeného kouče. Každý týden budete spolu se svým koučem v režimu jeden na jednoho, kde budete aktivovat týdenní sprinty. Kouč vám pomůže si stanovit cíle na příští týden a analyzovat úkoly dokončené v minulém týdnu. Hlavní podmínkou pro vstup do VIP programu je minimální obrat 1.000.000 Kč za rok. Získáte samozřejmě i  přístup ke kompletnímu programu a každodenní podpoře od našich mentorů. Přístup na platformu a podpora mentorů v online chatu je vám k dispozici po dobu 24 měsíců.

3. PROFIT METHOD™ master group

garantované výsledky ve skupinovém vedení

Je to program skupinového mentoringu ke zvýšení zisku. Získáte přístup k online platformě a všem potřebným nástrojům k implementaci PROFIT METHOD™ do vašeho podnikání. Za 10 týdnů projdete 50 akčními bloky a zvýšíte všech 5 oblastí svého podnikání alespoň o 15 %. Díky speciálním kontrolním seznamům vždy víte, jaký je další krok. Naši mentoři, kteří jsou k dispozici v online chatu, vám pomohou s implementací všech strategií ve vašem podnikání.  Přístup na platformu a podpora mentorů v online chatu je vám k dispozici po dobu 12 měsíců.

GARANCE VRÁCENÍ PENĚZ

MÁTE 14 DNÍ NA TESTOVACÍ JÍZDU

Možná se Vám teď v hlavě honí spousta otázek a to je naprosto v pořádku. Ta první věc, která Vás asi napadne, je, jestli Profit Method obsahuje možnost vyzkoušení. Ano, poskytujeme našim zákazníkům 14denní garanci vrácení peněz, to znamená, že nic neriskujete. Prostě máte 14 dní na testovací jízdu, kdy si můžete v klidu vše vyzkoušet a všechno si pečlivě rozmyslet.

100% GARANCE NÁVRATNOSTI

Vaše investice se vám vrátí již během 10 týdnů

Jsme si naprosto jistí výsledky našeho programu, a proto na něj poskytujeme unikátní garanci. Stačí, když během prvních 10 týdnů programu aktivujete alespoň 10 akčních bloků z Profit Method, a pokud vám techniky z těchto akčních bloků nepřinesou nárůst zisku minimálně ve výši investice do programu, tak získáváte nárok na vrácení peněz v plné výši. Jednoduše, pokud vám nevyděláme peníze, tak si vaše peníze ani nezasloužíme. Pomocí interaktivní kalkulačky si navíc můžete spočítat, za kolik dní se vám vrátí investice do celého programu.

Vyberte si tu nejlepší variantu PROFIT METHOD™ pro vaše podnikání

PROFIT METHOD™ NA KLÍČ

Služba na klíč trvající celkem 10 týdnů

Podpora mentorů po dobu 36 měsíců

Přístup na platformu BN po dobu 36 měsíců

50 speciálních akčních bloků

238 ziskových strategií s pokyny

Strategické mapy a kontrolní checklisty

MARGIN MAKER™ – 10 akčních bloků

SALES BOOSTER™ – 10 akčních bloků

LEAD GENERATOR™ – 10 akčních bloků

CONVERSION ENGINE™ – 10 akčních bloků

PRODUCTIVITY STACKER™ – 10 akčních bloků

Garance 100%  návratnosti investice

od 250 000 Kč

Cena bez DPH

PROFIT METHOD™ COACHING

Coachingový program trvající celkem 10 týdnů

Podpora mentorů po dobu 24 měsíců

Přístup na platformu BN po dobu 24 měsíců

50 speciálních akčních bloků s úkoly

238 ziskových strategií s pokyny

Strategické mapy a kontrolní checklisty

MARGIN MAKER™ – 10 akčních bloků

SALES BOOSTER™ – 10 akčních bloků

LEAD GENERATOR™ – 10 akčních bloků

CONVERSION ENGINE™ – 10 akčních bloků

PRODUCTIVITY STACKER™ – 10 akčních bloků

Garance 100%  návratnosti investice

HODNOTA kompletního balíku 220 000 Kč

99 970 Kč

Cena bez DPH

PROFIT METHOD™ 

  Transformační program trvající celkem 10 týdnů

Podpora mentorů po dobu 12 měsíců

Přístup na platformu BN po dobu 12 měsíců

50 speciálních akčních bloků s úkoly

238 ziskových strategií s pokyny

Strategické mapy a kontrolní checklisty

MARGIN MAKER™ – 10 akčních bloků

SALES BOOSTER™ – 10 akčních bloků

LEAD GENERATOR™ – 10 akčních bloků

CONVERSION ENGINE™ – 10 akčních bloků

PRODUCTIVITY STACKER™ – 10 akčních bloků

Garance vrácení  peněz po dobu 14 dní

Garance 100%  návratnosti investice

HODNOTA kompletního balíku 100 000 Kč

29 970 Kč

Cena bez DPH

nejčastější otázky

Co když program nedokončím do 10 týdnů?

Programem můžete procházet svým vlastním tempem. Veškeré materiály, nástroje a podpora mentoringu budou k dispozici po dobu až 36 měsíců.

Existuje nějaký limit komunikace s mentory, nebo je mohu kontaktovat každý den?

Mentory můžete kontaktovat bez jakéhokoliv omezení. Jsou k dispozici v chatu na platformě, a to po dobu až 36 měsíců.

Je veškerý software, který dostanu zdarma, jako bonusová zkušební verze, nebo plná licence?

Získáte plnou licenci pro všechny uvedené aplikace a online služby bez jakéhokoliv omezení.

Mohu tento program projít pouze jednou, nebo se mohu vrátit k materiálu, který jsem probral?

Programem můžete procházet bez omezení. Kromě toho doporučujeme vrátit se k probíranému materiálu, protože v různých fázích vašeho podnikání budete potřebovat různé strategie.

Mohu platit za účast ve splátkách?

Ano, máme splátkový plán u varianty Master Group, kterou lze uhradit na 3 měsíční splátky.

Mohu komunikovat a spolupracovat s ostatními uživateli platformy?

Ano, samozřejmě můžete chatovat a spolupracovat s ostatními členy komunity. Můžete si také vytvořit vlastní zájmové skupiny a pozvat tam další uživatele.

Co když jsou pro mě vaše strategie příliš obtížné?

Všechny strategie jsou prezentovány v co nejjednodušší aplikovatelné formě a pokud se vyskytnou jakékoliv překážky, tak mentoři vám pomohou vše aplikovat.

Je nějaká možnost si vše vyzkoušet?

Ano, máte od nás plnou 14denní garanci vrácení peněz, kdy si celý program můžete v klidu projít a vyzkoušet, takže nic neriskujete.

Co když použiji vaše strategie, ale můj zisk se nezvýší?

Pokud aktivujete alespoň 20 % akčních úkolů z programu, tak vám garantujeme 100% návratnost vaší investice. V opačném případě vám vrátíme peníze investované do programu.